W 2019 roku rozpoczęliśmy współpracę z największym dostawcą architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce – firmą Yawal S.A. Projekt realizowany przez ERYNEK3D był pierwszym podejściem Klienta do realizacji animacji i wizualizacji 3D, co sprawiło nam ogromny zaszczyt.  Współpraca przebiegała bardzo konkretnie i profesjonalnie.

Już na pierwszym spotkaniu konsultant ERYNEK3D przedstawił wizję projektu – zarys animacji 3D oraz wizualizacji 3D, który spotkał się z pełną akceptacją Klienta. Każdy projekt wymaga od nas pełnego zaangażowania zaczynając od poznania potrzeb Klienta. Przy  tworzeniu animacji 3D dla Yawal S.A. przygotowaliśmy scenariusz dla konkretnego produktu – drzwi podnoszono – przesuwnych DP 180.

Do animacji 3D została wymodelowana w nowoczesnej stylistyce scena, produkt został umieszczony w scenerii budynku mieszkalnego. Nowoczesny dom okazał się strzałem w dziesiątkę – idealnie komponuje się z systemem drzwi i okien przesuwnych. Projekt animacji 3D po kilku etapach konsultacji został zaakceptowany przez Klienta i skierowany do renderingu. Po półtoramiesięcznej ciężkiej pracy, która wymagała wielu godzin renderowania, spod naszych rąk wychodzi 1,53 minutowa animacja 3D w 2 wersjach językowych – polskim, angielskim oraz wersji niemej. W ramach projektu przygotowaliśmy także wizualizacje 3D całej kolekcji produktów, w kilku aranżacjach, które następnie wykorzystano w katalogu firmowym. Wizualizacje 3D i Animacje 3D przygotowane przez ERYNEK3D można oglądać na stronie głównej oraz w licznych katalogach i materiałach marketingowych Yawal S.A.

Zadowolony z efektu naszej współpracy –  Lider branży stolarki aluminiowej, obdarza nas zaufaniem i dzięki temu pracujemy nad kolejnym projektem dla Yawal S.A.