Pod koniec roku 2019 rozpoczęliśmy współpracę z firmą Tętnowski Development.

Krakowska firma zgłosiła się do nas ze względu na wysoką jakość wizualizacji 3D oraz animacji potrzebną dla ich nowej prestiżowej inwestycji „Krowodrza Park”.

Na wstępie współpracy przygotowaliśmy dla dewelopera różne rodzaje koncepcji z zastosowaniem grafiki 3D, które zaprezentowały w jaki sposób możemy zwiększyć atrakcyjność ich oferty oraz polepszyć i przyspieszyć sprzedaż mieszkań.

Wykonaliśmy kompleksową obsługę całej inwestycji – zaczęliśmy od 400 kart katalogowych, wykonanych na naszym autorskim projekcie, aby potem stworzyć ponad 80 rzutów 3D mieszkań.
Był to dopiero początek naszych prac.

Klientowi najbardziej zależało na profesjonalnej animacji reklamowej, która zaprezentuje unikatowość i nowoczesność całego przedsięwzięcia. Dlatego pierwszym krokiem do wykonania animacji było przygotowanie wizualizacji 3D.

Wizualizacje 3D wykonane zostały na najwyższym poziomie jakości. Budynek, w którym dominującymi kolorami jest biel i szarość, został przez nas zaprezentowany elegancko i oryginalnie, co podkreśliło jego charakter. Dodatkowo zostały przygotowane wizualizacje 3D dla jednego z mieszkań, które wybrał Inwestor. Teraz mogliśmy przejść do wykonania animacji.

Animacja 3D, w reżyserii Piotra Ziemiańskiego, spełniła wszelkie oczekiwania Zamawiającego. Podkreśliliśmy w niej wszystkie atuty i zalety lokalizacji oraz luksusu budynku. W produkcji skorzystaliśmy z techniki 3D, ujęć z drona, zdjęć i filmów stockowych.

Sprzedaż tej wyjątkowej inwestycji ruszyła w 2020 roku. Dzięki nam Tętnowski Development może pochwalić się niepowtarzalną animacją 3D. Jest to jedyna w swoim rodzaju realizacja dostępna na polskim rynku deweloperskim.