W 2019 roku do grona naszych Klientów dołączył jeden z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej – firma INVADO Sp. z o.o..

Początkowo firma zamówiła jedną aranżację ze swoim flagowym modelem „Destino Unico”, aby sprawdzić nasze możliwości i jakość, którą możemy zaoferować.

Do pierwszej starannie wykonanej przez nas wizualizacji 3D nie zostały zgłoszone żadne poprawki (co w naszej branży jest wielkim sukcesem), a jej piękno sprawiło, że Klient zlecił u nas wykonanie kolejnych 10 aranżacji ze swoimi produktami.

Następny projekt, mimo początkowych trudności w wyczuciu gustu i stylu Kontrahenta, w pełni usatysfakcjonował i spełnił jego oczekiwania.

Każde pomieszczenie zostało przygotowane indywidualnie bazując na potrzebach oraz wytycznych Klienta. Prace są oryginalne i niepowtarzalne, co podkreśla prestiż producenta.

Od momentu pierwszego zamówienia nasz zespół świadczy usługi firmie INVADO za każdym razem, gdy potrzebują profesjonalnych materiałów przygotowanych w technice 3D.