Wille Widokówki to kompleks 7 bliźniaczych budynków mieszczących się w prestiżowej lokalizacji Kościelisko-Gubałówka. Projekt wykonany jest w stylu zakopiańskim, a każdy z domków posiada przepiękny widok na góry. Inwestycja podzielona jest na dwie grupy A (3 budynki) oraz B (4 budynki) o łącznej powierzchni 483 m2

Firma Erynek3D wykonała zestaw wizualizacji 3D tej przepięknej i klimatycznej inwestycji dla VIP HOLIDAY Sp. z o.o.  

Współprace zaczęliśmy od rozmowy na temat koncepcji całego projektu, jak ma wyglądać oraz z ilu ujęć ma się składać. Inwestor przedstawił nam swoją wizję, wyobrażanie wizualizacji 3D. Po  spotkaniu zostały przekazane nam wszystkie niezbędne materiały do rozpoczęcia pracy. 

Klient przez cały okres współpracy był przez naszą firmę na bieżąco  informowany o postępach prac, oraz otrzymywał szkice, które następnie odsyłał z akceptacją bądź z listą ewentualnych poprawek.

Finalnie wizualizacja 3D inwestycji ukazana została z różnej perspektywy oraz o różnej porze dnia. Budynki zostały także wkomponowane w rzeczywiste otoczenie. 

Praca nad tym Projektem była dla nas niezwykłą przyjemnością. Mamy ogromną nadzieję, że to nie ostatnia współpraca z firmą VIP HOLIDAY Sp. z o.o.