Dodatkowe ujęcia

Tworząc wizualizację mamy na myśli przedstawienie budynku tak, aby pokazać go od jak najlepszej strony. Jednak to nie wszystko. Klient wielokrotnie chciałby zobaczyć coś więcej niż tylko jeden rzut. Interesuje go tył budynku, bok, rzut z góry. Pozwala to Klientowi zobaczyć pełny wymiar jego przyszłego lokum.

Coraz częstszymi wizualizacjami są również rzuty całego osiedla. Widzimy na nich ustawienie budynków i wgląd na całą inwestycję. Należy również pamiętać, iż Klienci coraz częściej zwracają uwagę na wizualną część otoczenia. Chcieliby zobaczyć jak będzie wyglądał teren wokół nich, czy będzie bogaty w drzewa, krzewy, place zabaw, miejsca postojowe.

Sposobem na przedstawienie wszystkiego są również animacje 3D, czyli krótkie filmy pokazujące spacer po terenie. Mogą ograniczać się do zewnętrznej części architektury jak również zagłębiać się w środek budynków.

Jeżeli już zostało przedstawione to, co na zewnątrz, teraz pora przejść do tego co najbardziej istotne – do samego mieszkania. Wizualizacje wewnętrzne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Umożliwiają pokazanie lokum już nie w stanie deweloperskim, lecz gotowego, umeblowanego. Pomaga to Klientowi w wyborze odpowiedniego lokalu.

Drugim sposobem przedstawienia mieszkania są layouty. Obrazują one nie tyle pojedynczy pokój, co całe mieszkanie. Dzięki temu Klient widzi czy dany układ pomieszczeń spełnia jego oczekiwania.

Zachęcamy do konsultacji z nami, poznając się na wzajem na pewno dobierzemy to, co najbardziej istotne dla każdego.