JAK WYGLĄDA PROCES REALIZACJI PROJEKTU?

Kontakt z jednym z naszych specjalistów

Każdy z naszych specjalistów zajmuje się konkretną dziedziną. Ich zadaniem jest przeprowadzenie Klienta przez cały proces. Do nich dostarczane są także wszelkiego rodzaju materiały oraz dokumenty.

Określenie oczekiwań

Ustalenie przedmiotu realizacji jest najważniejszą kwestią. Określenie czy mają zostać wykonane wizualizacje, animacje czy coś jeszcze innego to podstawa. W sytuacji, kiedy tak naprawdę nie wiesz, która z opcji będzie dla Ciebie najlepsza, pomocą służą nasi specjaliści. Z przyjemnością wytłumaczą co i dlaczego będzie najbardziej odpowiednie. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy, które posiadają, pomogą w dopasowaniu najlepszego rozwiązania.

Materiały potrzebne do wykonania realizacji

Każda realizacja jest tworzona na podstawie materiałów, które są dostarczane przez Klienta. Jeśli nie posiadasz żadnych rysunków czy projektów technicznych, nie ma przeszkód, aby wizualizacje zrobić nawet na bazie zwykłego zdjęcia produktu. Jednakże, dostarczenie jak największej ilości materiałów zapewnia uzyskanie najlepszych możliwych efektów. Nasi specjaliści doradzą, które materiały będą najbardziej korzystne do zrealizowania projektu na najwyższym poziomie.

Materiały, które są przydatne:

  • Zdjęcia produktu,
  • Rysunek techniczny,
  • Projekt,
  • Tekstury,
  • Model 3D (jeśli był wcześniej wykonywany)
  • Wymiary
  • Produkt fizyczny (dostarczony do nas)

Wycena realizacji

Po określeniu wszystkich oczekiwań oraz dostarczeniu niezbędnych materiałów, jeden z naszych specjalistów sporządza wycenę. Jest ona zależna od czasu jaki graficy będą musieli poświęcić na wykonanie grafiki. Zależy to między innymi od tego, co wizualizujemy oraz w jakiej postaci.

Rozpoczęcie pracy

Po doprecyzowaniu szczegółów, sporządzona zostaje umowa. Jest w niej określony przedmiot umowy, czas realizacji oraz kwota. Po jej otrzymaniu, Klient powinien ją podpisać na każdej stronie, a następnie odesłać skan. Prace nad projektem rozpoczynają się w momencie otrzymania podpisanej umowy.

Kontakt w czasie realizacji projektu

Należy pamiętać, że nasi specjaliści pozostają do dyspozycji przez cały czas trwania realizacji projektu, a także długo po nim. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości wystarczy zadzwonić lub wysłać maila. Dodatkowo Klient jest na bieżąco informowany o stanie realizacji projektu, co umożliwia nam dopracowanie go w najmniejszych szczegółach.

Zakończenie realizacji projektu

Kiedy projekt zostanie wykonany, wszystkie powstałe grafiki zostają przekazane Klientowi. Może on raz zgłosić poprawki do projektu, nie ponosząc za nie dodatkowych kosztów.

Finalizacja projektu

Po zaakceptowaniu realizacji przez Klienta, jest czas na płatność. Do klienta zostaje dostarczona faktura, wraz z ostatecznymi materiałami.