Wizualizacja 3D osiedla Łanowa Park

OPIS PROJEKTU

Optimum Grup specjalizuje się w otoczonych zielenią kameralnych osiedlach, których mieszkańcy mogą cieszyć się ciszą i bliskością przyrody, nie rezygnując przy tym z udogodnień dużego miasta.

W tym celu wybierają atrakcyjne lokalizacje, oferują wysoki standard realizacji oraz dbałość o ekologiczne i energooszczędne rozwiązania.

Łanowa Park, to kompleks 16 nowocześnie zaprojektowanych i funkcjonalnych budynków w zabudowie szeregowej położonych w zielonej części Skawiny.

Wykonane przez Erynek3D materiały z zakresu grafiki 3D obejmują wizualizację architektoniczną, wizualizacje wnętrz mieszkania 3D oraz animację reklamową 3D, w celu optymalnego zaprezentowania możliwości aranżacyjnych wnętrz oraz dostosowania zaprojektowanych przestrzeni do potrzeb wymagających Klientów.

Inwestycja Dewelopera Optima Grup położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej z dostępem do rozbudowanej infrastruktury usługowej, edukacyjnej oraz rekreacyjnej. Profesjonalne budownictwo oraz doradztwo z zakresu architektury sprawiają, że miejsce to łączy atrakcyjność formy z solidnością wykonania oraz niezwykłą funkcjonalnością.

  • Zakres: wizualizacje zewnętrzne, wizualizacje wnętrz, animacje 3D
  • Data: