Wizualizacja 3D osiedla w Kościelisku

OPIS PROJEKTU

Wille Widokówki to zespół 7 bliźniaczych domów mieszkalnych o wysokim standardzie, zaprojektowanych w stylu zakopiańskim, zlokalizowanych w jednej z najstarszych podhalańskich wsi – Kościelisku.

Inwestycja realizowana jest na pochyłym terenie południowego stoku Gubałówki

Z każdej willi zapewnione są niczym nieprzesłonięte wspaniałe widoki, dodatkowo podkreślone przez duże przeszklenia okien i tarasów, co w profesjonalny sposób zostało zawarte na przygotowanych przez Erynek3D materiałach promocyjnych z zakresu grafiki 3D.

Wizualizacje 3D projektów architektonicznych mają formę kompozytu, czyli modele 3D budynków zostały nałożone na wcześniej wykonane i odpowiednio zmapowane zdjęcia krajobrazu Tatr, przez co zaprezentowana została prawdziwa panorama gór widziana z okien inwestycji.

Drewniane, ręcznie wykonywane domy z bali, spadziste dachy charakterystyczne dla architektury zakopiańskiej, okazałe tarasy wykończone kamieniem naturalnym prezentujące najwyższą jakość wykończenia budynków, szklane balustrady, to wszystko to, co zostało ujęte i zaprezentowane na promocyjnych wizualizacjach 3D.

  • Zakres: wizualizacje zewnętrzne
  • Data: 2021