Showreel – najlepsze wizualizacje i animacje​

Czym jest showreel?
W branży grafiki 3D, showreel, to krótki filmik będący zlepkiem najlepszych i najciekawszych fragmentów realizacji z zakresu wizualizacji i animacji 3D. To nic innego jak portfolio graficzne.

Nasz showreel uaktualniany jest co rok. Dodajemy wizualizacje, którymi chcemy się pochwalić.

W tak ważnym materiale promocyjnym nie mogło zabraknąć reprezentacyjnych wizualizacji, jak i animacji w scenach produktowych i w aranżacjach, animacji reklamowych, ujęć z drona, czy widoków 360.

Dla kogo grafika 3D?

Chcąc poszerzyć grono odbiorców oraz ugruntować swoją pozycję na rynku, firmy skupiają się na prezentowaniu swojej oferty w środowisku internetowym.

Inwestycja w technologiczne formy cyfrowego przekazu w postaci trójwymiarowych wizualizacji lub animacji, to szansa na wdrożenie w życie kreatywnych pomysłów reklamowych. Jest to także szansa, aby w jak najlepszy sposób zaprezentować istniejącą bądź planową ofertę, zanim rozpocznie się ekspansja produktu na rynku.

Pomaga to przedsiębiorstwom z różnych branż (od deweloperki, przez stolarkę okienną czy drzwiową, aż po automotive) wybić się ponad konkurencję. Taka forma prezentacji z pewnością przyciąga uwagę oraz pokazuje profesjonalne, nowoczesne i rozwojowe podejście danej firmy.

Animacja i wizualizacja 3D - źródło innowacji, generator emocji

W dużym skrócie animacja 3D polega na tworzeniu ruchomych obrazów, w trójwymiarowym środowisku cyfrowym. Wizualizacja jest jej statyczną, nieco prostszą w wykonaniu formą.
Dzięki zastosowaniu najnowszych zdobyczy technologicznych, grafika 3D staje się podstawą w tworzeniu profesjonalnych materiałów marketingowych.

Zaletą grafiki 3D jest brak ograniczeń, dający możliwości nie tylko wykreowania produktów już istniejących, ale także będących dopiero w fazie projektu. Daje to niezaprzeczalną przewagę nad filmem i fotografią.
Właśnie dlatego cyfrowe wizualizacje i animacje cieszą się tak dużym zainteresowaniem w branży deweloperskiej, architektonicznej czy meblarskiej.

Lata spędzone w trójwymiarze

Tworząc prezentowany materiał, za nadrzędny cel obraliśmy sobie zaprezentowanie najlepiej wyselekcjonowanych dokonań i zrealizowanych projektów oraz wybór najbardziej wartościowych materiałów graficznych. Było to nie lada wyzwanie biorąc pod uwagę ogrom prac wykonanych dla wielu branż.

Wraz z rozwojem technologii, graficzne portfolio stanowi klucz do rozpoznawalności studia graficznego, pełniąc funkcję multimedialnej wizytówki. W takim wypadku showreel to zdecydowany „must have” wizerunku.

 

Naszym nadrzędnym celem jest atrakcyjne pokazanie pomysłu i idei produktów. Oczekiwania ewoluują wraz z technologią. Ludzie powierzając firmie wykonanie materiałów marketingowych, chcą mieć pewność, że trafili w najlepsze ręce, a finalny produkt spełni najśmielsze oczekiwania.

Mamy więc świadomość, że odpowiednio zaprezentowana kompilacja najlepszych realizacji, wykonanych dzięki najnowszym osiągnięciom grafiki trójwymiarowej, to nieodzowna podstawa istnienia w branży grafiki 3D.

 Generowanie realistycznych materiałów marketingowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych to nasza mocna strona, a zadowoleni i powracający do nas Klienci to reklama, która sama się tworzy.