Erynek3D

Jesteśmy profesjonalnym studiem grafiki 3D działającym na rynku od 2009 roku.
Tworzymy wysokiej jakości grafikę 3D dla niemal każdej branży, producentów innowacyjnych produktów czy architektów.
Wykonujemy animacje 3D do reklam, filmów oraz bajek.
Dzięki własnej render farmie jesteśmy w stanie stworzyć wysokiej jakości grafikę, w czasie nieosiągalnym dla naszej konkurencji krajowej, jak i zagranicznej.
Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy ciągłemu wprowadzaniu najnowszych technologii i efektywnych szkoleniach personelu.
Nasz zespół składa się z grafików, programistów, artystów, architektów oraz scenarzystów. Współpracujemy klientami z całego świata i cieszymy się Ich wysokim zadowoleniem.

ETAPY REALIZACJI PROJEKTU

Prace rozpoczynają się od określenie preferencji Klienta, doboru właściwych rozwiązań w oparciu o wielkość projektu i jego celowego odbiorcę.
Na podstawie wykonanej analizy powstaje kosztorys.
Gdy już oferta zostaje zaakceptowana, zostaje sporządzona umowa na wykonanie wizualizacji / animacji 3D. Umowa gwarantuje przeniesienie majątkowych praw do utworu i precyzuje formę oraz termin płatności.

Gdy już sprawy formalne zostają wykonane następuje rozpoczęcie prac nad grafiką 3D.
Klient dostarcza materiały potrzebne do wykonania wizualizacji takie jak: projekt, szkic, wymiary – im więcej informacji – tym lepiej.

Materiał trafia do analizy i jeżeli nasuwają się pytania, są one od razu kierowane do Klienta.

Na tym etapie powstaje bryła 3D, która nadaje dotychczas płaskiemu projektowi formę przestrzenną. Klient może ocenić projekt i dokonać zmian lub skierować prace na kolejny etap.
Dobierane są również ujęcia wizualizacyjne – mając już wstępny obraz ustalamy miejsce rozmieszczenia oraz zakres widzenia wizualizacji. Klient otrzymuje propozycje kamer dla wizualizacji 3D, z których wybiera najodpowiedniejsze dla siebie.

Gdy już mamy zaakceptowany model 3D inwestycji, oraz ujęcia wizualizacyjne, czas aby projekt nabrał kolorów. Do tej pory biały model 3D nabiera barw, jest to tak zwany proces teksturowania. Gdy już jest to gotowe, grafik wykonuje tak zwany render . Jest to wielogodzinny proces obliczeniowy komputera, gdzie moc procesorów jest używana do stworzenia kolorowego obrazu wizualizacji. Wykonana wizualizacja trafia do oceny Klienta, który na tym etapie wnosi ostateczne poprawki do projektu. Dla przyśpieszenia etapu, wstępne wizualizacje wykonywane są w niższej rozdzielczości niż docelowa.

Na tym etapie następuje etap renderingu w wysokiej rozdzielczości obrazu. Rendery trafiają do tak zwanej postprodukcji. Jest to etap wykonywany w programach do obróbki grafiki 2D, u nas jest to PhotoShop. W fazie postprodukcji następuje właściwe dobranie kolorystyki elementów dodatkowych, aczkolwiek wpływających w znacznym stopniu na odbiór wizualizacji przez Klienta, np. promienie światła, niebo itp.
Po oddaniu projektu Klientowi wystawiana jest faktura z 7-dniowym termin płatności.

Chciałbyś wykonać pierwszą

wizualizację

swojego produktu?

I co teraz? Jak się do tego zabrać? Nazwy i określenia, którymi posługują się graficy wydają dziwne i nieznane?  W takiej sytuacji niektórym może się wydawać, iż przejście od pomysłu do realizacji może być trudne.

Ale my jesteśmy otwarci na osoby, które nigdy nie miały nic wspólnego z grafiką 3D i pomożemy Ci przejść przez ten proces tak abyś wszystko zrozumiał i aby końcowy efekt był zwieńczeniem tego czego oczekujesz.

Krok Pierwszy

Krok Pierwszy

Najłatwiej będzie, gdy kontaktujesz się z nami telefonicznie. Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich informacji oraz wytłumaczą wszelkie szczegóły współpracy.

Krok Drugi

Krok Drugi

Napisz do nas e-mail. W wiadomości opisz co chciałbyś, aby było przedmiotem wizualizacji bądź animacji 3D. Uwzględnij warianty oraz adaptację Cię interesujące (jeśli to możliwe wyślij nam przykładowe zdjęcie lub referencje produktu).

Krok Trzeci

Krok Trzeci

Nie martw się i zaufaj nam! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Dokonamy wszelkim starań, aby efekt końcowy był satysfakcjonujący zarówno pod względem jakości jak i relatywności ceny.

Skontaktuj się z nami!

Ul. Szybisko 26 30-698 Kraków

Kontakt:

504-999-310 / 12-268-22-17 wew. 14
biuro@erynek3d.pl