ANIMACJE ARCHITEKTONICZNE 3D

Animacje 3D przedstawiające realizacje architektoniczne to świetny dodatek do wizualizacji. Taki pakiet może zagwarantować duże zainteresowanie inwestycją, przez potencjalnych, przyszłych nabywców mieszkań czy lokali. 

GALERIA

CZAS REALIZACJI

Czas realizacji zlecenia jest uzależniony od zakresu inwestycji oraz materiałów wyjściowych, na przykład: projekt budowlany czy zestawienie materiałów. Standardowy czas dla małych inwestycji to od 15 do 25 dni roboczych, a dla dużych kompleksów od 25 do 35 dni roboczych.

ZAGADNIENIA

Konkurencja na rynku stale rośnie, a co za tym idzie, wymagania są coraz większe. Skuteczna promocja planowanych przedsięwzięć jest trudna. Zastosowanie odpowiednich rozwiązań marketingowych może zagwarantować jej powodzenie.

Korzystając z potencjału jaki dają animacje architektoniczne, możemy dokładnie zaprezentować charakter inwestycji oraz przedstawić jej najlepsze aspekty. A to wszystko z największą dbałością o szczegóły. Dzięki takim rozwiązaniom łatwo można rozbudować wizerunek firmy. 

Spersonalizowany scenariusz przebiegu animacji jest przygotowywany według indywidualnych wytycznych inwestora. Muszą w nim zostać zawarte wszystkie, nawet najmniejsze detale, aby graficy mogli idealnie odwzorować pomysł Klienta.

Dodatkowo zastosowanie techniki łączenia animacji z materiałem video (cameratracking) w materiałach promujących nieruchomości, wyraźnie zwiększa zainteresowanie i prawdopodobieństwo ich późniejszej sprzedaży. Zazwyczaj wykorzystuje się do tego ujęcia z drona, które obrazują planowaną inwestycję, wpisując ją w istniejący krajobraz.