Wizualizacje mebli 3D w scenie produktowej

Zakup mebli to zazwyczaj inwestycja, która ma służyć na lata.

W przeszłości nie istniało coś takiego jak wizualizacja 3D. Produkty były przedstawiane za pomocą zdjęć, a jeszcze wcześniej jako rysunki lub projekty. Aktualnie, dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii komputerowej, możemy bezproblemowo zaprezentować daną rzecz w postaci grafiki 3D.

W branży meblarskiej wizualizacje 3D są bardzo popularne. Umożliwiają przedstawienie efektu końcowego projektu, jeszcze przed rozpoczęciem jego realizacji.

Klienci chcą zobaczyć materiały marketingowe, które wzbudzą ich zaufanie i ułatwią podjęcie decyzji o zakupie produktu. Ich wymagania są spowodowane ogromną konkurencją na rynku.

Meble przedstawione w nieskazitelny sposób, na przykład za pomocą grafiki 3D są w stanie wzbudzić zaufanie Klienta do marki.

GALERIA

CZAS REALIZACJI

Czas realizacji zlecenia jest uzależniony od rodzaju produktu, zakresu pracy oraz materiałów wyjściowych przekazanych przez Klienta.  Standardowy czas dla wizualizacji meblowej to od 10 do 20 dni roboczych.

ZAGADNIENIA

Jeśli produkt, który chcemy przedstawić jeszcze nie istnieje, to poprzez wizualizacje 3D możemy sprawdzić czy wszystko wygląda tak, jak założyliśmy oraz czy projekt w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom.

Gdy chcemy zobaczyć produkt w różnych wersjach kolorystycznych lub porównać różne, nieistniejące jeszcze modele mebli, technologia 3D może okazać się bardzo pomocna.

Dzięki archiwizowaniu materiałów, możemy wykorzystać wykonany już model 3D w przyszłości, gdy będziemy wprowadzać na rynek nowszą wersję produktu.

Wizualizacje 3D wykonujemy na podstawie dostarczonych przez Klienta materiałów CAD, modeli 3D, rysunków 2D oraz opisów zawierających niezbędne informacje.

Wizualizacje mebli 3D znajdą zastosowanie w firmowych ulotkach, na banerach czy stronie internetowej.