Wizualizacje mebli w aranżacji

Meble posiadają decydujące znaczenie podczas aranżowania każdego wnętrza. Przedstawienie ich za pomocą wizualizacji 3D w scenerii, umożliwia Klientom zapoznanie się z tym, jak mogą się one prezentować w konkretnym pomieszczeniu. Pozwala także sprawić, by Klient zyskał bardziej osobiste podejście do produktu, wyobrażając sobie jego ustawienie we własnym domu czy lokalu.

Firmy, które idą z duchem czasu, korzystając z najnowszych zdobyczy rozwoju technologicznego, chcą w fascynujący sposób pokazać potencjalnym klientom swój artykuł i jego praktyczność. Jest to główny powód, przez który decydują się na wizualizacje 3D mebli w aranżacji.  

Aktualnie rynek meblarski jest przepełniony produktami, które nie znajdują zainteresowania wśród konsumentów. Producenci szukają wszelakich rozwiązań, które mogłyby zainteresować potencjalnego klienta ich produktami, zwiększyć szansę na przebicie się na rynku handlowym, jak i poprawić pozycję marki. W tym wypadku wykorzystanie grafiki, stworzonej przy pomocy technologii trójwymiarowej, jest strzałem w dziesiątkę.

Dzisiejsza technologia pozwala na zamienienie projektu technicznego w przykuwającą wzrok wizualizację 3D. Możliwość wielokrotnych modyfikacji zdecydowanie przemawia na jej rzecz. Stworzenie wizualizacji przebiega w oparciu o zastosowanie profesjonalnych programów komputerowych. Tak umiejętnie przedstawiony produkt jest w stanie przekonać do zakupu więcej osób, niż może się nam wydawać.

Wizualizacja 3D mebla w aranżacji powinna przedstawiać jego wartość estetyczną, aspekt funkcjonalny oraz pokazywać możliwości umieszczenia go w różnych wnętrzach.

GALERIA

CZAS REALIZACJI

Czas realizacji zlecenia uzależniony jest od rodzaju produktu, jego skomplikowania, zakresu pracy, zamawianej ilości oraz materiałów wyjściowych przekazanych przez Klienta.  Standardowy czas dla wizualizacji mebla/mebli w to od 10 do 25 dni roboczych.

ZAGADNIENIA

Zdecydowanie lepsza jest inwestycja w porządną reklamę, niż magazyn zawalony równie porządnymi meblami, okrytymi kilkucentymetrową warstwą kurzu, które nie znalazły nabywcy.

Dzięki wizualizacji możemy ocenić czy pomysł na wystrój domu, mieszkania lub biura, znajdujący się w naszej głowie, rzeczywiście jest dobry. Nie chodzi tylko o dobór kolorów, ale również o wymiary poszczególnych elementów.

Wizualizacja mebli w aranżacji 3D to także doskonałe narzędzie dla firm, które nie chcą tracić czasu i przeznaczać wysokich nakładów finansowych na organizowanie kosztownych sesji fotograficznych. Mając gotowy model 3D, możemy go w przyszłości ponownie wykorzystać przy kolejnych wizualizacjach. Jest to bardzo przydatne, gdy wprowadzamy na rynek ulepszoną wersję poprzedniego produktu– nanosimy wtedy jedynie zmiany do modelu, zamiast tworzyć nowy. Pozostawiamy przy tym możliwość wykorzystania tej samej, gotowej już wizualizacji 3D wnętrza. Pozwala to na idealne zaprezentowanie nowego produktu przy minimalizacji kosztów. W fotografii tego typu modyfikacje są znacznie trudniejsze, bardziej czasochłonne i nieopłacalne.