Wizualizacje i animacje 3D

NASZE USŁUGI

Animacje produktów

Szczegółowo przedstawiają mechanizm działania produktu oraz pozwalają zaprezentować go w atrakcyjny i zachęcający sposób.

Instrukcja obsługi/montażu

Instrukcja obsługi przedstawiona za pomocą grafiki 3D jest w stanie w znaczący sposób ułatwić jej zrozumienie. Taka forma jest zdecydowanie bardziej przejrzysta od standardowej instrukcji.

Wizualizacje produktów

Wykorzystuje się je do prezentacji produktu. Pokazują każdy jego detal. Wizualizacje produktowe są umieszczane między innymi na stronach internetowych czy w katalogach produktowych.

Nasze realizacje

DLACZEGO MY?

Doświadczenie

Liczne realizacje jakie wykonaliśmy na rynku Polskim od 2009 roku, zbudowały naszą pozycję eksperta w sprawach grafiki 3D w branży budowlanej. Dzięki dużemu doświadczonemu zespołowi grafików jesteśmy w stanie wykonać najbardziej wymagające zlecenia. Zatrudnieni przez nas graficy 3D, to z wykształcenia: programiści, plastycy, architekci, którzy dzięki swoim specjalizacjom są w stanie rzetelnie i fachowo wykonać zlecenie.

Jakość

Jakość naszych prac charakteryzuje relatywność czasu i ceny.
Realizacje  mają na celu jak najlepsze zaprezentowanie i sprzedanie obiektu, dlatego skupiamy się na dobraniu jakości i zakresu materiałów marketingowych adekwatnie do wielkości inwestycji.

Technologia

Pracujemy na potężnych stacjach roboczych wyposażonych w legalne oprogramowanie.
Posiadamy własne centrum renderingu o mocy obliczeniowej 250 rdzeni.
Sami szkolimy personel 3D według własnych autorskich standardów.
Wspieramy się kamerami, skanerami i różnymi innymi gadżetami 3D.

Galeria

NASZA OFERTA