Erynek3D

Jesteśmy profesjonalnym studiem grafiki 3D, działającym na rynku od 2009 roku.
Tworzymy wysokiej jakości fotorealistyczne wizualizacje oraz animacje dla niemal każdej branży- producentów czy architektów.
Wykonujemy animacje 3D do reklam, filmów oraz bajek.
Dzięki własnej render-farmie jesteśmy w stanie stworzyć wysokiej jakości grafikę, w czasie nieosiągalnym dla naszej konkurencji krajowej, jak i zagranicznej.
Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy ciągłemu wprowadzaniu najnowszych technologii i efektywnym szkoleniom personelu.
Nasz zespół składa się z grafików, programistów, artystów, architektów oraz scenarzystów. Współpracujemy z klientami z całego świata i cieszymy się ich wysokim zadowoleniem.

ETAPY REALIZACJI PROJEKTU

Prace rozpoczynają się od określenia preferencji klienta, doboru właściwych rozwiązań w oparciu o wielkość projektu i jego docelowego odbiorcę.
Na podstawie wykonanej analizy powstaje kosztorys.
Gdy oferta zostanie zaakceptowana, sporządzamy umowę na wykonanie wizualizacji/animacji 3D. Umowa gwarantuje przeniesienie majątkowych praw do utworu i precyzuje formę oraz termin płatności.

Gdy już sprawy formalne zostają wykonane, następuje rozpoczęcie prac nad grafiką 3D.
Klient dostarcza materiały potrzebne do wykonania wizualizacji. Są to: projekty, szkice, wymiary – im więcej informacji, tym lepiej.

Na tym etapie powstaje bryła 3D, która nadaje dotychczas płaskiemu projektowi formę przestrzenną. Klient może ocenić projekt i dokonać zmian lub skierować prace na kolejny etap.
Dobierane są również ujęcia wizualizacyjne – mając już wstępny obraz, ustalamy miejsce rozmieszczenia oraz zakres widzenia wizualizacji.

Gdy model 3D inwestycji oraz ujęcia wizualizacyjne zostaną zaakceptowane, możemy nadać projektowi kolorów. Jest to tak zwany proces teksturowania. Gdy już jest to gotowe, wykonujemy tak zwany render, czyli wielogodzinny proces obliczeniowy komputera, gdzie moc procesorów jest używana do stworzenia kolorowego obrazu wizualizacji. Wykonana realizacja grafiki 3D trafia do oceny klienta, który na tym etapie wnosi ostateczne poprawki do projektu. Dla przyśpieszenia etapu, wstępne wizualizacje wykonywane są w niższej rozdzielczości niż docelowa.

W tej fazie następuje rendering w wysokiej rozdzielczości. Rendery trafiają do tak zwanej postprodukcji. Jest to etap wykonywany w programach do obróbki grafiki 2D, u nas jest to PhotoShop. W fazie postprodukcji następuje właściwe dobranie kolorystyki elementów dodatkowych, aczkolwiek wpływających w znacznym stopniu na odbiór wizualizacji przez klienta, np. promienie światła, niebo itp.

Po oddaniu projektu klientowi, wystawiana jest faktura z 7-dniowym termin płatności.

Chciałbyś wykonać swoją pierwszą Grafikę 3D produktu?

Jak się do tego zabrać? Nazwy i określenia, którymi posługują się graficy wydają dziwne i nieznane? W takiej sytuacji niektórym może się wydawać, iż przejście od pomysłu do realizacji może być trudne.

Ale my jesteśmy otwarci na osoby, które nigdy nie miały nic wspólnego z grafiką 3D i pomożemy Ci przejść przez ten proces tak, abyś wszystko zrozumiał i aby końcowy efekt był zwieńczeniem tego czego oczekujesz.

Krok Pierwszy

Krok Pierwszy

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi specjaliści udzielą Ci niezbędnych informacji oraz wytłumaczą wszelkie szczegóły współpracy.

Krok Drugi

Krok Drugi

Dostarcz nam materiały niezbędne do stworzenia grafiki 3D Twojego produktu. Przydatne będą: modele 3D, rysunki techniczne, szkice oraz fotografie. Jeśli to możliwe, wyślij nam przykładowe zdjęcie lub referencje produktu, jakiego finalnie oczekujesz.

Krok Trzeci

Krok Trzeci

Nie martw się i zaufaj nam! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i do każdego klienta podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Dokonamy wszelkim starań, aby efekt końcowy był satysfakcjonujący zarówno pod względem jakości, jak i relatywności ceny.

Skontaktuj się z nami!

Ul. Szybisko 26 30-698 Kraków

Kontakt:

504-999-310 / 12-268-22-17 wew. 14
biuro@erynek3d.pl